Hakkında

Hakkımda

40 yaşında, pazarlama ve reklam alanında doktora mezunu. İçerik pazarlama, sosyal medya ve tüketici davranışları uzmanı. 10 yıllık sektörel içerik uzmanlığı tecrübesinin yanı sıra kendi blogunda arada sırada bir şeyler karalamakta ve aynı zamanda akademik çalışmalarını tamamlamakla meşgul.

Neler mi yapıyorum?

Taleplerinizi sonuna kadar dinliyor, ihtiyacınız dahilinde pratik çözümler sunarak; kurumsal ve bireysel içeriklerinizi en kaliteli şekilde karşılıyorum.

  • Ürün ya da hizmetinize özel yaratıcı içerik fikirler sunarak, marka imajı yaratmanıza yardımcı oluyorum. Bunu yaparken ürün ya da hizmetinizi önce yakından tanıyor, sonrasında özgün metinlerle kaleme alıyorum.
  • İşletmeniz için kurumsal içerikler oluşturuyorum. Kurumsal kimlik inşasında, tanıtım yazılarınızı anlaşılabilir ve akıcı bir dille yazıyor; kurumsal imajınızın, rakiplerinizden bir adım önde olmasını sağlıyorum.
  • SEO çalışmalarınıza değer katıyorum. Tanıtım ve blog içeriklerinizi SEO uyumlu, tamamen özgün ve arama sonuçlarında üst sıralara yerleşecek kalitede hazırlıyorum. SEO’nun vazgeçilmez ögesi olan içerikleri, hem organik ziyaretçiler, hem de arama motorları nezdinde değerli kabul edilecek şekilde kurguluyorum. İçerikleri salt paragraflardan ziyade, alt başlıklara bölerek anlam bütünlüğü sağlıyorum.
  • Kesinlikle araştırmadan yazmıyor, özgünlük kontrolünden geçirmeden teslim etmiyorum.

Neden ben?

2008 yılından bu yana pazarlama, müşteri ilişkileri, tüketici davranışları, reklam, SEO, sosyal medya, dijital pazarlama gibi konularda naçizane bilgilerimi sizlerle paylaşan bir blog yazarı; aynı zamanda uzun süredir SEO, içerik pazarlaması, Sosyal Medya Pazarlaması gibi konularda hem akademik hem de pratik çalışmalar yapan birisi olarak, içerik konusunda sizlere en önemli tavsiyem, mutlaka bu işi profesyonel olarak yapan içerik yazarlarıyla çalışmanız yönünde olacaktır. Dili kullanmayı iyi bilen, hatasız yazabilen, anlatım bozukluklarını düzeltebilen, noktalama ve imla kurallarına riayet edebilen, özgün yazan; en önemliside yaratıcı düşünebilen kişilerle çalışmanızı öneriyorum. Bu bağlamda size, yüzlerce referans ve 10 yıllık içerik yazarlığı tecrübemle en iyi hizmeti vermeyi planlıyorum.

Herhangi bir yazar ekibim olmadığı için tüm siparişleri kendim hazırlıyor ve teslim ettiğim içeriğin arkasında duruyorum. İş yoğunluğuna bağlı olarak siparişinizi en geç 24 saat içerisinde teslim ediyorum.

Uzmanı olduğum konular: Kurumsal içerikler, ürün ve hizmet tanıtımları, web site tanıtımları, pazarlama, sosyal medya, SEO, müşteri ilişkileri, finans – bankacılık, işletme, kariyer, sosyal güvenlik, siyaset, haber içerikleri, sağlık, eğitim, basın açıklamaları ve belirtilen konulardaki tüm blog içerikleri.

2 yorum

  1. Murat Kalender

    Çağrı Bey ile Meridian Ajans projemizde birlikte çalıştık. Kurumsal Ajans içeriklerimizi tamamen kendisi hazırladı ve sosyal medya üzerinden müşteri ilişkileri konusunda kurumsal seminer verdi. Yaratıcı fikirleriyle çok şey öğrendiğimize inanıyorum. Teşekkürler.

  2. Kelimelerle adeta dans ettiğini söyleyebilirim. Böyle kaliteli içerikleri başka yerde bulacağımızı sanmıyorum. Aracılık ettiğimiz müşterilerimiz de aynı görüşte. 3 yıldır tanıtım yazısı alıyoruz. Teşekkür ediyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.